
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 100 |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Memory Type | EEPROM |
| Number of I/Os | 48 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Turn-On Delay Time | 12 ns |
| Propagation Delay | 12 ns |
| Max Frequency | 182 MHz |
| Number of Macrocells | 96 |
| Number of Gates | 3750 |
| Number of Programmable I/O | 48 |
| Max Operating Frequency | 100 MHz |
| Packaging | Tray |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
